NOKTA OTEL (SİNOP)

SİNOP
 

Nokta apart, Karadeniz'in incisi, Türkiye'nin en kuzey ucu cennet yarımada Sinop'ta 15 Eylül 2011 tarihinde bir aile işletmesi olarak kapılarını siz saygıdeğer misafirlerine açmıştır.

Nokta Apart; otel konseptinde tasarlanmış olan odalarında tatile gelen bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalarda mutfak ve mutfak malzemeleri, buzdolabı, ocak,7-24 saat sıcak su, banyo - wc, klima bulunmaktadır. Nokta Apart'ta kahvaltı ve yemek servisi hizmeti yoktur. Tesis, tüm misafirlerin beğenisini kazanan, çok uygun fiyatlı lezzetli organik kahvaltı ve gezi rotaları tavsiyesi vermektedir. Ayrıca merkezi uydu sistemi lcd tv ve kablosuz hızlı fiber internet sistemi tüm konaklama birimlerinde mevcuttur. 

Nokta Apart şehir merkezinde olup güney sahiline bakan ücretsiz halk plajına 50 metrelik bir yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca Orman Kampı, Yuvam Tatil Köyü, Ayışığı Beach, Öztürkler Aile Kampı, Kumsal Plaj İşletmesi'ne de 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tarihi cezaevine ve kaleye uzaklığı 300 metredir.

Tesisin toplamda 3 tane 1+1 dairesi, 10 tane 1+0 stüdyo tipi aile odası şu an için hizmete açık olup büyük odalarda 4-5 kişi, stüdyo tipi odalarda ise 2-3-4 kişilik konaklama ve yatak kapasitesi bulunmaktadır.

http://www.neredekal.com/nokta-pansiyon/

BANYO ÜRÜNLERİ KARDUŞ DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ TARAFINDAN ÜRETİLİP MONTAJLARI YAPILMIŞDIR