OLGUN İNŞAAT (ALAÇAM)

ALAÇAM

Olgun inşaat A.Ş. 1975 yılında Halil Atila tarafından kurulmuş Bornova, Söke ve Kuşadası' nda güvenilir işlere imza atarak büyük bir hızla büyüyen bir aile şirketidir. Orta ve büyük ölçekte 92 adet inşaat tamamlamıştır. Olgun İnşaat A.Ş. yaklaşık 2000 aileyi ev ve işyeri sahibi yapmıştır.

 

 

        Günümüzde Olgun İnşaatı kuran Halil Atila ile 2. kuşak beraber çalışmaktadır. İnşaat sektörünün teorik eğitimlerini ekleyen bu yeni neslin katılımı ile mevcut şirket bir inovasyon sürecine girmiştir. Şirket bu yeniden yapılanma kapsamında bir mimarlık şirketi de kurmuştur. Böylece şirketin dışarıda çalıştığı tüm birimlerin şirket bünyesinde toparlanması hamlesi başlanmıştır.

 

 

        Yönetim Kurulu şirketin aile bireylerinden oluşmaktadır. Yönetim Kurulu Başkanı Halil Atila' dır. İşletme piramidimiz Yönetim Kurulu, Müdüriyet, Mimarlık, Muhasebe ve Halkla İlişkiler ve çalışanlardan oluşmaktadır. Şirket ofis yönetimi ve şantiye yönetijmi olarak ikiye ayrılmaktadır. Ofiste idari, mali ve mimari işler yürütülmektedir. Şantiyelerde ise inşaat faaliyetleri yürütülmektedir. Ofisteki çalışanlar doğrudan şirket tarafından istihdam edilmekte, fakat şantiyedeki çalışanlar şirket bünyesindeki taşeron firmalar tarafından istihdam edilmektedir

 

http://www.olguninsaat.com.tr.

 

BANYO ÜRÜNLERİ KARDUŞ DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ TARAFINDAN ÜRETİLİP MONTAJLARI YAPILMIŞDIR