TANER İNŞAAT (AFYON ) (262 DAİRE)

AFYON

Müteahhitlik;
1985 yılından itibaren, çok sayıda konut kazandıran firmamız, mühendis – taşeron –usta işbirliği ile beraber kendi içinde yarışmaktadır. 2000’li yıllara müteakip inşaat faaliyetine hız verilerek, hizmet götürdüğümüz insanımıza satış sonrası da destek verilmektedir.

 

Müşteri memnuniyetine önem veren prensibimizle oluşan tüm sorunlar ciddi bir iş disiplini içinde süratle halledilmektedir.

 

Kalite, ekonomiklik ve huzur dairesi içinde yol alan firmamız kabuğunu kırarak İstanbul da inşaat faaliyetlerine önümüzdeki aylarda hız kazandıracaktır. Ayrıca, Afyon Kocatepe Üniversitesi-Hukuk Fakültesi gibi birçok kamu hizmet binaları yapım işini de üzerine alarak bu alanda yer aldığını ispat etmiştir.

 

Hafriyat;
2000’li yıllarda çok sayıda iş makinası ile bu alanda da var olduğunu gösteren şirketimiz daha fazla insanımıza hizmet götürme amacı ile inşaatlarımız hafriyat çalışmalarına yönelmiştir. İş parkımızı genişleterek iç piyasaya da hizmet verilecektir.

 

Proje; 
Proje faaliyetleri, Taner Yapı Malzemeleri Mimarlık Mühendislik İnşaat Elektrik ve Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı altında yer almaktadır. Şirketimiz, il ve ilçeler başta olmak üzere il dışı ve yurtdışında kamu ve özel sektör tesisleri ile birçok konut ve müteahhitlik projelerinin tasarım ve uygulaması ile güçlendirme projelerini üstlenmiştir.

 

Mimar, mühendis ve tekniker gibi kendi alanında uzman, tecrübeli genç, atak ve dinamik teknik personele sahip proje büromuzda, yapıların tasarım ve uygulama projelerinde eşzamanlı mühendislik sistemi uygulanmaktadır. Günümüz teknolojik araçları ve yazılımları ile eşzamanlı mühendislik sistemi uygulanarak müşterilerimize daha kısa sürede ekonomik, doğru, estetik ve en sağlıklı tasarım ve proje üretimi gerçekleştirilmektedir.  

http://www.tanerinsaat.com.tr/

BANYO ÜRÜNLERİ KARDUŞ DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ TARAFINDAN ÜRETİLİP MONTAJLARI YAPILMIŞDIR