ZÜMRÜT EVLERİ

KOCAELİ

Dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten ZÜMRÜT İNŞAAT, 2000'li yılların başından itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak İstanbul ve Samsun’un çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçirmiştir.

Zümrüt İnşaat’ın “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerinden, ZÜMRÜT EVLER İSTANBUL/PENDİK, AŞİYAN SİTESİ İSTANBUL/ESENYURT, MİMAR SİNAN EVLERİ SAMSUN/ATAKUM, BAHAR EVLERİ SAMSUN/CANİK, KARDELEN SİTESİ SAMSUN/BAFRA , GÜMÜŞKENT SİTESİ SAMSUN/İLKADIM, BERCESTE 1 İSTANBUL/SELİMPAŞA, VADİ EVLERİ KOCAELİ/GEBZE, BERCESTE 2 İSTANBUL/SELİMPAŞA, ŞELALE EVLERİ SAMSUN/BAFRA, İŞKAR KONUTLARI İSTANBUL/G.O.PAŞA, ZÜMRÜT EVLER KOCAELİ/GEBZE, İŞKAR SİTESİ İSTANBUL/BAHÇELİEVLER, MAVİŞEHİR SAMSUN/BAFRA, YEŞİLŞEHİR SAMSUN/BAFRA projeleri sahiplerine teslim edilmiştir.

Bugüne kadar 2000’e yakın konutun inşasına imza atan Zümrüt İnşaat’ın, devam eden yaşam merkezleri, Metro Konutları İstanbul/Mahmutbey, Berceste Sitesi Samsun/Atakum, Mevlana Sitesi Samsun/Bafradır.

Zümrüt İnşaat, istikrarlı bir grafik üzerinde seyreden, şeffaflık ve modern kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda birçok firmaya örnek teşkil edecek güç ve istikrara sahiptir.

Zümrüt İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir

http://www.zumrutmuhendislik.com.

BANYO ÜRÜNLERİ KARDUŞ DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ TARAFINDAN ÜRETİLİP MONTAJLARI YAPILMIŞDIR